On õige moment valmistuda algavaks jäähoki põhihooajaks. Tule kindlasti läbi ja avasta, millega üllatab Sind hokipood seekord. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes kõige paremini varustatud. Töötame selle nimel, et meie esinduspoe kaubavalikus oleks alati ainult parim ja tänapäevaseim valik. Meil on tõeliselt suur valik mitmesuguseid temaatilisi asju – tule ja tutvu nüüd!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad varustuse kvaliteedi. Kaupluse varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, riided ja tarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/uisud/uisud-iluuisutamise-jaoks/uisud-naistele

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Filtri abiga saad valida vajalikke omadusi ja tutvuda valikuga. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Leia endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse valikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna mitmekülgses valikus ja erisuguste detailidega.   Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Filtri abiga on võimalik varieerida uiskude varustatavusega ning soetada just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seetõttu on tähtis, et need oleks kvaliteetsed ja vastupidavad. Lisaks saad juurde muretseda ka laias valikus lisatarvikuid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Eriti moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise kategooria all on lisaks nokamütsid.  Valikusse olema pannud kõik lahedamad firmad, seega mütsid on väga stiilsed. Otsingufiltri abiga saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Teine kuum kaup on hokisärgid. Tootevalik on samuti lai, kuid kõik varustus on vaid kõige parematelt partneritelt. Soeta heakvaliteedilised ja hingavad hokisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Olles turul nii pikalt, mõistame suurepäraselt kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui soovid muretseda tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Aitame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on rohkelt ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Pluss püüame valikusse lisada ka kõige uuemad asjad.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *