On viimane aeg ette valmistada tulevaseks jäähoki hooajaks. Tule ja vaata, millise kaubaga üllatab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Töötame selle nimel, et meie poe tootevalikus oleks pidevalt ainult kvaliteetseim ja kaasaegsem jäähokivarustus. Hokihooaja alguse puhul on meil ka häid pakkumisi – ära maga neid maha!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad kauba garantii. Kaupluse varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ning aksessuaarid – kõik, mida hokimänguks vajad. Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie internetikaupluses müügil.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende aksessuaarid. Otsingu abiga märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Kui sooviksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Kiika meie e-poodi ja võib-olla oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on mõeldud mõlemale soole. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud ainuüksi naissugupoolele.  Sporti tehes peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada tulemusi ning mugavust.  E-poes leiad samuti kõikvõimalikud aksessuaarida, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub nii suvist kui talvist riietust. Nokamütsid on olnud väga popid meie klientide hulgas. Valikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, sellepärast mütsid on eriti moekad. Filtri abiga saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine popp kaup on hokisärgid. Võimsa prindiga või heade spordiomadustega – vali kõik omadused koos või eraldi. Aga võid olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev sport, siis on põhiline, et jäähokivarustus oleks väga püsiv.  Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Toetame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on väga palju ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Vaata e-poodi või tule kohapeale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *