Kindlasti ei ole tavainimene mõelnud, kui palju on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus suuruses.

See suvi on olnud väga päikeseline ja arvatavasti täis seiklusi. Siis on vist ka õnnestunud teha toredaid fotosid! Fotode trükkimine meie kaupluses on odavam kui mujal.  Kui aga sooviksid kõik fotod kaante vahele saada, siis on mugav soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meenutada, kui tore suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kink näiteks vanematele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks laual ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Ja loomulikult on kalendrid kabinetti vajalikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/kleebiste-trukkimine/.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on tähtsaks muutunud mõni hetk, mida tahad vaadata iga päev, siis soeta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – loodukaunitest kohtadest, pilti endast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui foto meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii pea! Väiksem, kuid samuti efektne asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab natuke stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõprade ja ettevõtete seas.  Miks mitte välja mõelda ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida me pakume. Näiteks võime trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on valmis mõeldud. Lisaks on võimalik osta ka seinakleebised, millel on kas firma logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui soovid oma ettevõtet reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis mõistad hästi, kuidas parimad mõtted ilmuvad viimsel hetkel. Seepärast on köitmine meie juures kiire ja taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *