Miks mitte kinkida kalender pere fotodega kallile emale? Ka fotoraamat on tore kingitus – saad iga pildi alla lisada tabav lause, et fotomälestus ehedam oleks.   Telli enda jaoks sobivas suuruses kalender koju. Leiad kindla peale omale vajaliku!

Tõeline hitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte kleepida oma kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk vaadata? Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis võib-olla seinakleebised muudavad seina hubasemaks.  Samuti on müügis kleebised ka väikebussidele ja muudele esemetele, mida saaksid vajadusel ise välja mõelda.

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine kindlasti Sulle tuttav teema. Ära riski valmis tööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Kui aga Sul siiani puudub enda visiitkaart siis praegu on kõige parem aeg selle muretsemiseks!

https://www.picturehappy.ee/

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva idee, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *