Miks mitte kinkida kalender laste fotodega oma vanaemale? Samuti fotoraamat on suurepärane kink – saaksid iga kauni hetke juurde lisada tabav jutt, et mälestus meeldejäävam oleks. 

Veebikauplus tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, fotokalendrid erisuuruses. Kalendrivalik on üüratu, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodushinnaga!

Kas Sa juba oled teadlik, et fototapeet on uuesti populaarne? Sa võid printida fototapeediks foto endast, oma loomast või päikeseloojangust. Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised muudavad seina hubasemaks.  Loo ise endale kleebised meie veebikeskkonas!

Korralik magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid eriti tähtis osa töö protsessis. Ära riski valmis lõputööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Loo äge visiitkaart – meie eksperdid aitavad Sind vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend on täpselt nagu see oleks päris maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *