Miks mitte valmistada kalender laste mälestustega oma emale? Veel üks nutikas mõte on fotoraamat, kuhu saab lisaks fotodele ka oma mõtted kirjutada.   Telli omale vastavas mõõdus kalender kas seinale või lauale. Kalendrivalik on suur, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodsamad!

Kas Sa juba oled teadlik, et fototapeet on jälle moes? Miks mitte asetada enda armsaim pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Seinakleebised on aga ideaalne lahendus värvitud seintele. Lisaks on olemas kleebised ka firmaautodele ja ka teist sorti esemetele, mida saad täitsa ise arendada.

Korralik lõputöö köitmine on kõige viimane, kuid eriti tähtis samm selle valmimisprotsessis. Ära riski enda diplomitööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Kui aga Sul siiani puudub oma visiitkaart siis nüüd on kõige parem aeg selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode printimine trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *