Selleks, et reis oleks täielik on oluline, et sul oleks muretsetud samuti reisikindlustus. Kui sinule on oluline ka puhkusereisi eelarve, siis reisikindlustus tagab kaitse lisakulude eest.  Sinu jaoks reis ja ekstreemsus käivad käsi-käes? Osta ka tegevuste kaitse.  Siiski soovitame reisikindlustus muretseda kindlasti (autokindlustus), sest kunagi ei tea arvata, mis välismaal teid ees ootab. Just reisikindlustus annab sulle kaitset ootamatute olukordade eest reisimas olles. Vanarahvas on öelnud, et õnnetus ei hüüa tulles, ja sellepärast on üsna oluline, et kui vajadus tekib saaksid välismaal samuti arstiabi. Eriti on oluline saada usaldusväärsed meditsiinilist abi maal, kus suhtluskeel on sinule võõras. Kui satud reisides ohtlikusse olukorda ja ei oska mitte kuskilt abi otsida, siis on võimalik meiega ühendust võtta iga kell ning me saame sulle suuna ette anda!

 

REISITÕRKEKINDLUSTUS  – SÕLMI LEPING JA SAAD RAHULIKULT PAKKIDA REISIKS

 

Reisitõrkekindlustus on kindlustus, mida soovitame sõlmida juba võimalikult varakult peale reisipuhkuse muretsemist. Kui reisikorraldaja peab reisi tühistama või lennufirma otsustab lennu ära jätta, siis saad juba kasutada reisitõrkekindlustuse hüvesid. {Nii kindlustab sind reisitõrkekindlustus kohe algusest ja ehk langetab ärevust, mis enne puhkusele minekut tekib}.  Samuti on reisitõrkekindlustus tähtis kui reisid lennuki või rongiga.  Et sul ei tuleks muretseda ärajäänud lennu korral uue sihtkoha pileti ostmisest, siis reisitõrkekindlustus peaks kindlasti juba reisile minnes olemas olema.

 

REISIKINDLUSTUSE KALKULAATOR ANNAB KIIRELT VASTUSE HINNA OSAS

 

Kui tahad kohe teada kindlustuse hinda, siis on abiks reisikindlustuse kalkulaator. See tähendab, et moodustame hinna vastavalt erinevatele asjaoludele.  Kui sa ei ole kindel, missugune reisikindlustus on ikka kõige soodsam, siis reisikindlustuse võrdlus on rakendus, mille abiga saad vastused. Siiski peab tähelepanu pöörama samuti teistsugustele asjaoludele, mitte vaid hindadele. Valides reisikindlustusepaketti pööra tähelepanu sellele, mida ja mil määral saaksid kindlustada. Sellepärast on oluline teada, et mida kaugemale reisid, seda kallimaks kujuneb su kindlustus. Samuti tõuseb hind kui puhkad aktiivsemalt.

 

KUI OLED OSTNUD REISI, SIIS ÄRA ENAM OOTA JA SOETA REISIKINDLUSTUS

 

Reisikindlustuse võrdlus on abiks valiku tegemisel ja tõenäoliselt sõlmid lepingu meiega!  Hoolime enda klientidest ja soovime pakkuda kõige paremat võimalikku kindlustust soodsa hinna eest! |Meile on väga tähtis klientide rahulolu ja seetõttu on meie reisikindlustus just kliendi rahulolule suunatud. Kindlustuslepingu saad sõlmida igal ajal!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *