On viimane moment teha ettevalmistusi lähenevaks jäähoki sessooniks. Tule ja vaata, millega rõõmustab Sind hokipood seekord. Loomulikult oleme kaupade valiku mõttes juhtival kohal. Näeme vaeva selle nimel, et meie poe valikus oleks pidevalt ainult parim ja kaasaegsem varustus. Hokihooaja alguse puhul on poes ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Valikus on väga mitmekülgne valik hokivarustust ainult professionaalsetelt kaubamärkidelt. Uisud, riided, kotid, aksessuaarid, kepid – tutvu valikuga meie internetipoes! Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikepi nii värvi, kui ka kaubamärgi järgi. Kui soovid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna suures valikus ja erinevate nüanssidega.   Jäähoki uisud leiad eraldi rubriigi all. Otsingufiltri abiga saad mängida uiskude varustatavusega ning valida just see kõige sobilikum.  Sporti tehes peavad uisud olema kvaliteetsed, et soodustada häid tulemusi ning mugavusetunnet.  E-poes leiad samuti kõiksugused aksessuaarida, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Väga vahvad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie klientide hulgas. Tootevalikusse olema lisanud kõik suuremad kaubamärgid, seega mütsid on vägagi kenad. Soeta omale parimate omadustega vägev nokats!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse kategooria hulka.  Valik on jällegi lai, kuid kõik hokikaubad on vaid kõige parematelt koostööpartneritelt. Avasta kvaliteetsed ning hingavad spordisärgid trennides käimiseks või vahva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, saame aru kui suure kaaluga on varustuse vastupidavus. Kui soovid soetada varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Abistame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Saame aru, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Sirvi internetipoodi või tule kohale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *