Ole valmis – sündmusterohke aeg on jälle algamas! Meie hokipood kutsub uusi ja vanu kliente kauplusega tutvuma. Muidugi oleme varustuse valiku mõttes riigis esikohal. Tahaksime headele ostjatele pakkuda vaid korralikku kaupa. Poes on väga suur valik mitmesuguseid kaupasid – astu läbi ja vaata juba täna!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad kauba garantiid. Uisud, trenniriided, kotid, kaitsed, kepid – tutvu kõikide meie toodetega e-poes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Otsingufiltri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Sisene meie e-poodi ja ehk oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on päris suures valikus ja erinevate detailidega.  Jäähoki uisud on saadaval nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainuüksi naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seega on tähtis, et need oleks korralikud ja vastupidavad. Pealekauba saad juurde osta samuti erinevaid lisatarvikuid, sh trenažöörid ja tahvlid.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Suvise tootevaliku alla kuuluvad lisaks nokamütsid.  Valikusse olema pannud kõik suuremad kaubamärgid, seega mütsid on väga kenad. Soeta endale parimate omadustega stiilne müts!

 

Teine populaarne riietusese on hokisärgid. Kaubavalik on jällegi lai, kuid kõik hokitooted on vaid usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Avasta kvaliteetsed ning hingavad särgid trennides käimiseks või laheda joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida selga panna trennivälisel ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, teame täpselt kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui tahad soetada kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Saame aru, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Vaata internetipoodi või tule kohale!

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *