Kas Sina oled mõelnud, mida võiks teha fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvehooajal on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Siis on kindlasti ka saadud hulganisti ilusaid fotosid! Fotode trükkimine meie kaupluses on kasulikum kui kunagi varem.  Lisaks pakume võimalust kiirelt e-keskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga vahva lehitseda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka tore kingitus enda lähedastele. Kui aga tahad, et lisaks fotodele oleks seinal ka kasulikumat infot, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Kalendrid on lisaks armas kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti vanaemale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on tähtsaks muutunud mõni hetk, mida tahad näha iga päev, siis osta seina fototapeet. Näiteks, saad fototapeedile panna vaate endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus looduspilt, või ka foto oma lähedastest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Kui aga ei ole soovi tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on stiilne disanielement ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade ja ettevõtete seas.  Miks mitte välja mõelda ainulaadsed särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainus teenus, mida meilt tellida saab. Näiteks saame trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on kordi lihtsam kui see alguses tundub – küsi meilt nõu ning me juhendame sind hea meelega. Lisaks saab soetada ka seinakleebised, millele on prinditud on kas firma logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma tegemisi reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tuleb tuttav ette, kuidas parimad mõtted ilmuvad viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meil kiire ning taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *