Kindlasti ei ole tavaline kodanik arutlenud, missuguseid on variante tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud natuke põnevamad seiklused? Siis on kindlasti ka saadud hulganisti ilusaid fotosid! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie poes on kõige kiirem! Samuti pakume võimalust kiirelt e-keskkonnas koostada ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii saad hiljem meelde tuletada, kui tore suvi see oli. Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks ideaalne kingitus näiteks vanematele. Samuti on võimalus teha kalender – saad ise välja valida millised fotopildid, millise kuu alla lisad ja samamoodi äramärkida ka kõikide lähedaste sünnipäevad.  Kalendrid on samuti tore kingitus igaühe jaoks, eriti vanaemale.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on tähtsaks jäänud mõni mälestus, mida tahad näha kogu aeg, siis soeta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – kauneid kohti looduses, pilti iseendast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest lemmikust kangelasest – sest kui foto meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on muretseda endale ka fotolõuendid. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele aktuaalne vaid sportlaste seas, siis praegu saavad teha seda kõik kes tahavad, et särk neid samastaks. Miks mitte luua ainulaadsed särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida me pakume. Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erisugustest materjalidest.  Kleebised saab kleepida peaaegu igale pinnale kuid oluline on see enne valmis mõelda, millisel täpsemalt soovid kleebiseid kasutada ning soetada need ka siis vastavast materjalist. Kui aga oled tudeng, siis tuleb tuttav ette, kuidas õiged mõtted tulevad pähe kõige viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures väga kiire ja soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *